Bize UlaşınBasın Odası

Özelcan'dan Haberler

BabyMall’den Medical Park İzmir Hastanesinde “Hoş Geldin Bebek” Hediyesi

Aylarca sabırsızlık ve heyecanla sadece karında değil, kalplerde taşınan bir bebeği kucağa almanın kelimelerle ifade edilemeyecek bir his olduğunu söyleyen Özelcan Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özelcan; “Babymall olarak hedefimiz, ailelerimizle büyümek ve ihtiyaç duyacakları anlarda yanlarında olabilmek. Bugün sevgili Medical Park İzmir Hastanesi ile ailelerimizi büyütmek adına gerçekleştirdiğimiz bu değerli projede ailelerimize hem minik bir hediyeyi paylaşmaktan hem de en değerli varlıklarını kucaklarına aldıkları bu özel anlarında yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Sağlık Bakanlığı tarafından “Bebek Dostu Hastane” ilan edilen Medical Park İzmir Hastanesi, Babymall ortaklığı ile hazırladığı hediye paketi ile bebek sahibi olan ailelerin sevincine ortak oluyor.

Proje kapsamında Medical Park İzmir Hastanesi’nde doğum yapan her anneye içinde bebek bezi, göğüs pedi, bebek çamaşırları bulunan ‘Hoşgeldin Bebek Yeni Doğan Hediye Paketi’ ücretsiz olarak verilecek.

Doğum sonrası destek

Anne dostu proje ile ilgili bilgi veren Medical Park İzmir Hastanesi Başhekimi Dr. Orhan Satılmaz; “Bebek dostu hastane unvanımız ve 4 yıldır sürdürmekte olduğumuz gebe okulu ile birlikte anne ve bebek sağlığı en çok değer verdiğimiz konulardan bir tanesi. Bizler doğum öncesinde ve sonrasında annelerimizin yaşam kalitelerini arttırmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de doğum sonrası annelerimize verdiğimiz yeni doğan hediye paketi. Bu ufak hediye ile hem onların mutluluğunu paylaşıyoruz hem de yeni doğan bebeklerin ihtiyacı olan ürünleri bir paket halinde veriyoruz.” dedi.


BABYMALL, İSTANBUL HARAMİDERE’DE AÇILDI!

İSTANBUL’A DEV ANNE - BEBEK MAĞAZASI!

Yıllar önce Türkiye’yi “DEV ANNE ve BEBEK MAĞAZACILIĞI” ile tanıştırıp bir ilke imza atan BabyMall, yeni yatırımlarla büyümeye ve bebek sahibi ailelerle farklı lokasyonlarda buluşmaya devam ediyor.